Kto obroni Alberta? G. Bergström

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
24,90 zł
Brutto

Nowe przygody Alberta Albertsona.

tłumaczenie: Katarzyna Skalska
tytuł oryginału: "Vem räddar Alfons Åberg?"
język oryginału: szwedzki

Opis

Chłopiec niedawno sie przeprowadził i czuje się w nowym miejscu bardzo osamotniony. Nie zna nikogo na osiedlu, z nikim nie chce się bawić i brak mu odwagi, żeby zaprzyjaźnić się z kimkolwiek. Czasami odwiedza go tajemniczy Molgan, ale ten znika, kiedy Albert najbardziej go potrzebuje...

Czy Albert w końcu kogoś pozna? Tego dowiecie się czytając najnowsze opowiadanie autorstwa Gunilli Bergstron.

Albercie Albertson mieszka razem ze swoim tatą i kotem. Jak każdy czterolatek, miewa swoje humory. Czasem nie może zasnąć wieczorem, a czasem wyjście do przedszkola zajmuje mu wiele czasu. Niewątpliwie można się z nim zaprzyjaźnić, bo to radosne dziecko, pełne ciekawych pomysłów i z nieograniczoną fantazją.

Książki o Albercie, tłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami, a na ich kanwie powstały liczne spektakle teatralne i filmy animowane. W Szwecji to już kultowa seria, licząca ponad trzydzieści tytułów. Jej autorka i ilustratorka, Gunilla Bergström, otrzymała za swoją twórczość wiele nagród i wyróżnień, włącznie z wyborem jej książki na książkę roku 1997 przez szwedzkie Jury Dziecięce.
 

Liczba stron: 28, twarda oprawa, wydana przez Zakamarki w 2013 roku.

Wiek: 3+

Szczegóły produktu

O marce Zakamarki

Wydawnictwo Zakamarki z powodzeniem tłumaczy cenione na całym świecie szwedzkie książki dla dzieci. Ciekawe ilustracje, wartościowa treść, dużo humoru i brak komercyjnej mody. Wiele pozycji jest skierowana do maluchów, choć coraz więcej propozycji pojawia się dla dzieci starszych, które już same czytają. Zakamarki posiadają wyłączne prawo do publikowania w Polsce książek Astrid Lindgren.

Reviews

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.