Skandynawski sklep dla dzieci

SCANDIKIDS to oryginalny i przyjazny środowisku sklep dla dzieci oferujący produkty pochodzące ze Skandynawii lub nią inspirowane. Działamy od 2013 roku.

Naszą misją jest wyszukiwanie pięknych, nietuzinkowych przedmiotów dla dzieci i oferowanie ich naszym Klientom: od klasycznych drewnianych zabawek, przez melaminowe naczynia po designerskie meble i dodatki do pokojów dziecięcych w stylu retro/vintage. Wszystko od najlepszych duńskich i szwedzkich producentów tj. Ferm LIVING, RICE, Sebra, Färg & Form , BRIO, Fine Little Day, OMM Design, Mini Rodini i wiele innych.

Uwielbiamy skandynawski styl. Jesteśmy zdania, że Skandynawowie, jak nikt inny na świecie, potrafią z sukcesem łączyć wysoką jakość, styl i prostotę.

Kilka rzeczy, które warto wiedzieć o SCANDIKIDS:

1. Czasami robimy duże akcje promocyjne. Zapisz się na newsletter, a dowiesz się o nich jako pierwszy!

2. Mamy również stronę na Facebooku oraz profil na Instagramie @scandikids.

3. Publikujemy ciekawostki i najświeższe informacje na naszym BLOGu. Chętnie zamieszczamy tam zdjęcia Waszych pokoików, aranżacji itp.

4. Produkty w SCANDIKIDS pochodzą w większości od odpowiedzialnych społecznie i środowiskowo producentów. Wiele rzeczy w naszym sklepie zostało wyprodukowanych wyłącznie z naturalnych materiałów i zgodnie z etycznymi zasadami Fair Trade (bez zatrudniania dzieci!). My również stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Duży nacisk przykładamy do wtórnego użycia materiałów, dlatego nasze opakowania pochodzą tylko i wyłącznie z recyklingu.

5. Jesteśmy otwarcie na sugestie, chętnie wysłuchamy każdej opinii: info@scandikids.pl

 6. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów szwedzkiej marki Färg&Form (kolekcja KIDS) w Polsce. Sklepy zainteresowane sprzedażą produktów Färg & Form prosimy o kontakt: info@scandikids.pl | tel. 728 800 136